Künye

İMTİYAZ SAHİBİ

Kolay Medya

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Cem Bekar

HABER MÜDÜRÜ

Mahmut Saim

SORUMLU YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ

Merve Sözen

SORUMLU BAŞ YAZAR

Aslı Gül

YAZARLAR

Nisa Eylül

EDİTÖRLER:

SOSYAL MEDYA EDİTÖRLERİ: Gülçin Kara

REKLAM VE SPONSORLUK

GECE EDİTÖRÜ

ADRES: Camikebir Mh. İstiklal Cd. no:37
ORHANGAZİ / BURSA

İRTİBAT / İLETİŞİM: bilgi@eksielma.net

TELEFON: +90 224 572 38 39

YASAL BİLDİRİM VE SORUMLUKLAR

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. eksielma.net harici linklerin sorumluluğunu almaz. eksielma.net ’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. eksielma.net hiç bir bildirim yapmadan, sitede ve bu uyarı metninde herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

eksielma.net sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan haber, video ve resim içeriği erişimi sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin ekleyip zaman aşımına uğramış, haberleri, videoları ve resimleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Site içeriğindeki, haberler kaynak gösterilerek yayımlanmaktadır. Telif hakkı olan haber, resim, video siteleri ve şahıslar, telif hakkı olduğu içeriği, iletişim linki ile bize ulaştıktan sonra 3 gün içinde siteden kaldırılır.

 

eksielma.net sitemiz, gizlilik haklarınıza önem verdiği için, aşağıda belirtilen şu ilkelere uyar: -Bize, sizin kişisel bilgileriniz gerektiğinde bunu açıkça sorarız. Örneğin, eğer eksielma.net içerisinde bir video izleyeceksiniz yada yorum yapacaksınız, size adınız ve elektronik posta adresiniz sorulacaktır. eksielma.net’i işletirken Kişisel Bilgi’lerinizi kullanırız ve eksielma.net’in yeni özellikleri, hizmetleri ya da ürünleri hakkında size zaman zaman bilgi gönderebiliriz. -Kişisel bilgilerinizi ve elektronik posta adresinizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmaz ve açıklamayız. Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

 

Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve yazarlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.